Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1262
Stary 04.09.2013, 20:28
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Pani jest zajebista czy wiadomość zajebista?

ps.
To mój własny męski szowinistyczny punkt widzenia ;P
Widzisz, Twój szowinistyczny punkt widzenia pokrywa się z moim- co byś Kolego nie wybral-bedziesz mial rację. A tak na serio.... Bardzo sprawny menadżer. Jak sie za Wisłe weźmie, to nie po to aby ją zamknąć, tylko rowinąć. A ,ze córusia tatusia- to jasnym jest,że bedzie chciała zrobic TO, czego ojcu sie nie udało..Acha...i żadnych Rogali i Kapków nie bedzie I najważniejsze...zapamiętałem Ją jako mądrą Kobietę a nie córkę milionera
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
Odpowiedz cytując