Kocur napisał(a):

Pani jest zajebista czy wiadomość zajebista?
ps.
To mój własny męski szowinistyczny punkt widzenia ;P
|
Widzisz, Twój szowinistyczny punkt widzenia pokrywa się z moim

- co byś Kolego nie wybral-bedziesz mial rację.

A tak na serio.... Bardzo sprawny menadżer. Jak sie za Wisłe weźmie, to nie po to aby ją zamknąć, tylko rowinąć. A ,ze córusia tatusia- to jasnym jest,że bedzie chciała zrobic TO, czego ojcu sie nie udało..Acha...i żadnych Rogali i Kapków nie bedzie

I najważniejsze...zapamiętałem Ją jako mądrą Kobietę a nie córkę milionera
