c. napisał(a):

Po co Paweł w kadrze, która o nic juz nie gra?
byle sie urazu nie nabawil
|
W zasadzie tak.
Ale jeśli wygramy w pt i z San Marino to będziemy w grze co najmniej do przedostatniej kolejki.
Inna rzecz że faktycznie ciężko wierzyć w min. 4 pkt z wyjazdów do Kijowa i Londynu, ale dopóki piłka w grze...
Ja Mu tam życzę żeby wp.. hat-tricka Czarnogórze, San Marino, a potem ENG i UA.
Komu mam kibicować jak nie Wiślakowi