gypsy napisał(a):

Cupiał szykuje córkę na szefową Wisły
Co o tym sądzicie? Myślicie, że to tylko plotka wymyślona przez Fakt? Ja sama nie wiem, jak mam podchodzić do tej informacji. Jeśli naprawdę ma traktować Wisłę jak niepotrzebny balast, to mam nadzieję, że nigdy nie obejmie władzy w klubie. Nawet jeśli sobie świetnie radzi w Tele-Fonice to o niczym nie świadczy. Sprawowanie rządów w klubie sportowym jest specyficzne, choćby ze względu na rzesze kibiców, z którymi mimo wszystko trzeba się liczyć.
|
Szkoda, że Cupiał nie doczekał się syna, może on też byłby prawdziwym Wiślakiem jaki i on.