|
A kogo było widać? Małeckiego jak przemierzył w 60' a bramkarz obronił w 62'? W meczu z Pogonią ciężko było o grę bo sędzia przymykał oko na faule. Nawet ze skrótu wycinają bo widać to jak na dłoni. Krytyka przydaje się zawsze, mnie chodzi jedynie o jej zasadność, konstruktywność i przede wszystkim formę. Historyjki o zbieraniu psich kup mogłyby się pojawić na weszło, ale na wiślackim forum to po mojemu przegięcie pały. Zwłaszcza w odniesieniu do jednego z bardziej zasłużonych piłkarzy w aktualnym składzie.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 04.09.2013 o godz. 17:07.
|