Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):

Czemu miałby nie chcieć Piłkarzowi dzień przed meczem zmarła matka a trybuny przez całą pierwszą połowę ją wyzywały, gościu nie wytrzymał i wcale się mu nie dziwię.
|
o tym fakcie nie miałem pojęcia , przyznaję się do pobieżnej oceny wydarzenia
inna sprawa po co grał w tym meczu , dzień po takiej tragedii , bez sensu