Drozd napisał(a):

Co to za filmik wrzuciłeś? Jakaś rodzina?
W klubie go nie krytykują bo mają więcej oleju w głowie niż niektórzy netowi krytykanci. Jak chcesz dyskutować to podaj przykłady 10 fatalnych zachowań Boguskiego w ostatnim meczu tylko konkretnie.
Bo tekst Boguski i tak nie jest tak krytykowany jak to powinno wynikać z jego gry . ! to śmiech na sali.
|
o widzę podjazdy osobiste , no no , merytoryczna wypowiedz , widzę że rozmawiamy na poziomie ulicy , gratuluje
mam oglądać kolejny raz mecz specjalnie dla ciebie i mówić ci o faktach które i tak cie nie przekonają ? po co , dla jakiej idei ? przestaniesz pisać takie bzdury na forum ? wątpię
ktoś już to pisał na forum , na 17 kontaktów z piłką w tym meczu zanotował 11 strat . 6 celnych podań na cały mecz ? zdajesz sobie sprawą jak bardzo jest to zatrważające ?
ale żeby nie było że szukam łatwej wymówki, z samego skrótu , bardzo proszę
http://ekstraklasa.tv/walczyli-do-up...ot,351207.html
0:15 pressing Boguskiego na zawodniku 27 . 2 metry za nim a nawet nie chce mu się doskoczyć do piłki
0:43 wiatr powala Boguskiego . W dodatku podnosi się w tempie żółwia . Tak jak pisałem wcześniej . Piłka nożna to sport kontaktowy i nie można przy każdym dotknięciu przeciwnika kłaść się jak długi na miękkich nogach . Do ciebie to niestety nie dociera.
2:05 kolejny raz przykład pressingu tuż przed polem karnym , gdzie spokojnie pozwala rywalom na rozgrywanie piłki i oddanie strzału , jak zawsze zachowując przy tym odpowiedni 'dystans ' do rywala. Dobrze że mamy Miśkiewicza w formie.
jeśli sądzisz że nie znajdzie się 10 fatalnych zachowań Boguskiego w trakcie meczu to dopiero śmiech na sali