Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20674
Stary 04.09.2013, 12:58
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Dawno, ale skoro już kilka lat temu to potrafił to na jakiej podstawie twierdzisz, że nagle zapomniał i już sobie nie przypomni. Zamiast chłopaka zmotywować to cały czas słyszy że się nie nadaje gdzie ciężko o większy kretynizm. Gdyby jego atutami były głównie cechy motoryczne mógłbyś tak twierdzić z racji na wiek i kontuzje. Natomiast jego atutem jest pomysłowość i umiejętność gry do przodu tego się nie zapomina. A nawet gdyby już dawnej formy nie odzyskał nic nie usprawiedliwia niektórych tekstów pojawiających się tutaj.

ps. Z ilu metrów nie trafił ostatnio Chrapek do pustaka? Czy ktoś go za wyśmiewał?
czy chciałbyś mieć takiego piłkarza w klubie wis.la/c7ksr ? Boguski i tak nie jest tak krytykowany jak to powinno wynikać z jego gry . Wszyscy dobrze wiedzą że jego dyspozycja jest wynikiem kontuzji , ale wszystko też ma swoje granice . Nie można się wywracać przy każdym kontaktem z rywalem , ludzie litości! nawet Garguła się przekonał do walki choć miał gorszą kontuzje , Boguski nie

nikt z klubu otwarcie nie krytykuje Boguskiego , od Smudy słyszę słowa wręcz przeciwne i tak samo było przy poprzednich trenerach ( może poza Maaskantem) . U Boguskiego problemem głównym jest psychika i on się wg mnie po prostu już nie nadaje do sportów kontaktowych . Szachy , Siatkówka , może tenis ? Na pewno nie piłka nożna na poziomie ekstraklasowym .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 04.09.2013 o godz. 13:05.
Odpowiedz cytując