Jagul napisał(a):

|
Oczywiście że zagra. Z San Marino...
|
Gdyby chcieć pofantazjowac i pogdybac to gra i gol nawet z San Marino dodałby mu pewności, bo innych korzyści z wyjazdu z perspektywy Wisły nie ma.
@FraMat:
Naprawdę? Robak, Ślusarski. Boże widzisz a nie grzmisz.