Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20671
Stary 04.09.2013, 12:20
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście że zagra. Z San Marino...
Gdyby chcieć pofantazjowac i pogdybac to gra i gol nawet z San Marino dodałby mu pewności, bo innych korzyści z wyjazdu z perspektywy Wisły nie ma.

@FraMat:
Naprawdę? Robak, Ślusarski. Boże widzisz a nie grzmisz.
Odpowiedz cytując