Wyświetl pojedynczy post
jedrzej
Junior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20668
Stary 04.09.2013, 11:24
Dokładnie. Wrzucałem w shouta, ale żeby nie uciekło: http://krotkapilka.pl/artykul,slaba_polska_klasa,1173 - dobry tekst o tym, że Brożek niczym się nie różni od innych snajperów i tak naprawdę lepszych w tym momencie nie ma. A przy okazji Wisła jest pierwsza w tabeli, w której uwzględniamy tylko bramki strzelane przez Polaków. I to niby Legia ma akademię, a Lech scouting, he, he
Odpowiedz cytując