Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20667
Stary 04.09.2013, 11:12
Wreszcie jakiś Wiślak powołany do reprezentacji Polski, a tu narzekania, bo lepiej jakiegoś grajka z Poległej, Amiki czy Pogoni -.-
Odpowiedz cytując