JacobCFC napisał(a):

|
Ale na dobrą sprawę, kogo miał powołać? ( Od razu mowie, że nie jestem zwolennikiem Fornalika)
|
Boguskiego?
A tak bardziej serio: no już nawet Robak ze swoją siłą, mógłby sie przydać. Niechby brał i Ślusarskiego.
Chociaż Brożkowi życzę gola w tym meczu (a co najmniej występu)