Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20665
Stary 04.09.2013, 08:11
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Z całą sympatią do Pawła, Fornalik osiągnął Olimp absurdu.
Jeśli Paweł zagra choćby 10 min to się obroni. Co by nie pisać o naszych orzełkach to w większości lepsi piłkarze niż Wiślacy.

Jeśli nie zagra ani min. to można powiedzieć że to sabotaż. Osobiście liczyłem że te 2 tygodnie poświeci na nadrabianie zaległości bo w meczu z pogonią już jakby gasł.
Odpowiedz cytując