rafkur napisał(a):

|
Z całą sympatią do Pawła, Fornalik osiągnął Olimp absurdu.
|
Jeśli Paweł zagra choćby 10 min to się obroni. Co by nie pisać o naszych orzełkach to w większości lepsi piłkarze niż Wiślacy.
Jeśli nie zagra ani min. to można powiedzieć że to sabotaż. Osobiście liczyłem że te 2 tygodnie poświeci na nadrabianie zaległości bo w meczu z pogonią już jakby gasł.