emj10 napisał(a):

No tak, "puki" co z analfabetyzmu, albo dysleksji jak kiedyś tłumaczył swój niski poziom językowy wasz mentor partyjny i forumowy nie potraficie się wydostać. Byki sadzicie jak trzecioklasiści 
Naprawdę miło patrzeć jak ktoś tak nagminnie kompromituje się w tym temacie i zniechęca potencjalnych wyborców do partii Jareczka. Tak trzymać. Ten sam poziom.
|
Widzisz użytkowniku emj10 łapiesz każdą wypuchę jak głodny pelikan, każdą pozwalającą zejść z tematu. Dostrzeż że jakie by u nie było sensu nie zmienia, a zrozumienie tegoż przede wszystkim koledze szwankuje. Najpierw siejesz bzdurną propagandę, potem nie rozumiesz prostego zdania albo udajesz. Kończysz pytaniem dającym wybór między czymś oczywistym, a Twoją absurdalną teorią. Lepiej jeść zupę łyżką, czy nożem?