Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23927
Stary 04.09.2013, 00:59
emj10 napisał(a):Wyświetl post
No tak, "puki" co z analfabetyzmu, albo dysleksji jak kiedyś tłumaczył swój niski poziom językowy wasz mentor partyjny i forumowy nie potraficie się wydostać. Byki sadzicie jak trzecioklasiści

Naprawdę miło patrzeć jak ktoś tak nagminnie kompromituje się w tym temacie i zniechęca potencjalnych wyborców do partii Jareczka. Tak trzymać. Ten sam poziom.
Widzisz użytkowniku emj10 łapiesz każdą wypuchę jak głodny pelikan, każdą pozwalającą zejść z tematu. Dostrzeż że jakie by u nie było sensu nie zmienia, a zrozumienie tegoż przede wszystkim koledze szwankuje. Najpierw siejesz bzdurną propagandę, potem nie rozumiesz prostego zdania albo udajesz. Kończysz pytaniem dającym wybór między czymś oczywistym, a Twoją absurdalną teorią. Lepiej jeść zupę łyżką, czy nożem?
Hej Nasz TS !!