Temat
:
Je***ij głową w klawiature.
Wyświetl pojedynczy post
kibicnh
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
299
03.09.2013, 19:47
to teraz ja:
gtf
!Pamiętaj Te Słowa Niewierny przeżucie- Wisła Od Lat Rządzi W Nowej Hucie!
kibicnh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kibicnh
Znajdź inne posty napisane przez kibicnh