Wyświetl pojedynczy post
fifi1906
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: wszędzie byleby nie na Kałuży!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27416
Stary 03.09.2013, 18:06
pasuje mi sie dostać z balic do hotelu "Witek". na "7" robili coś i pytanie mam czy juz skonczone czy dalej trzeba stać w korku? bo jesli nie to najkorzystniejszym posunieciem byloby wybranie chyba trasy przez krakowska balicka i na strugi itp? zgadzacie sie panowie bo ja nie z krk i nie znam za bardzo sie tylko mowie to co mi pokazuje google maps? prosze o szybką odpowiedź!
"Wisła To My!! Lepsza Strona Błoń i Duma Tego miasta!!"
Odpowiedz cytując