Temat
:
Je***ij głową w klawiature.
Wyświetl pojedynczy post
AndyWiślak
Member
Od: 08.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
298
03.09.2013, 17:24
yht
słabo bo laptop :/
AndyWiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AndyWiślak
Znajdź inne posty napisane przez AndyWiślak