Właśnie też mnie ciekawi temat. Legia obśmiała żydów równo i do niczego się nie przyznaje, ale nie mogą być aż tak głupi żeby uszyć flagę przeciwnika z odwróconymi barwami i przekręconym herbem

Ja wiem, że to żydzi, no ale bez jaj.
cytat z ichniejszego forum:
Cytat:
|
Ta flaga zmieniła właściciela w Busku-Zdroju. To już nie nasz problem, że tamtejsi kibice nie znają kolejności swoich barw.
|
Podobno następna ma być "wielkie księstwo warszawskie", oby tym razem barw nie pomylili...