Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4890
Stary 02.09.2013, 21:32
Właśnie też mnie ciekawi temat. Legia obśmiała żydów równo i do niczego się nie przyznaje, ale nie mogą być aż tak głupi żeby uszyć flagę przeciwnika z odwróconymi barwami i przekręconym herbem Ja wiem, że to żydzi, no ale bez jaj.

cytat z ichniejszego forum:
Cytat:
Ta flaga zmieniła właściciela w Busku-Zdroju. To już nie nasz problem, że tamtejsi kibice nie znają kolejności swoich barw.
Podobno następna ma być "wielkie księstwo warszawskie", oby tym razem barw nie pomylili...
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując