|
I pomyśleć,że on ma kontrakt do 30 czerwca 2015. Co za cep to podpisał.
Nad Bogusiem nie ma co dywagować. Życzę mu jak najlepiej,bo miał strasznego pecha,że spotkał kutasa Borysiuka i na tym niestety jego gra się skończyła. Teraz jest to cień dawnego zawodnika,tylko co z tym fantem zrobić ?
|