Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20654
Stary 02.09.2013, 19:52
I pomyśleć,że on ma kontrakt do 30 czerwca 2015. Co za cep to podpisał.
Nad Bogusiem nie ma co dywagować. Życzę mu jak najlepiej,bo miał strasznego pecha,że spotkał kutasa Borysiuka i na tym niestety jego gra się skończyła. Teraz jest to cień dawnego zawodnika,tylko co z tym fantem zrobić ?
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując