Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20651
Stary 02.09.2013, 18:58
Drozd, Boguski ma dramtyczną technikę. Jak się gra za napastnikiem / ami to czasu i miejsca na przyjęcie jest z reguły bardzo mało więc albo masz technikę i kleisz te piłki / rozdzielasz na max 2 kontakt albo zastawiasz, rozpychasz, robisz z siebie pitbula jak kiedyś Julio Baptista. Tertium non datur.
A z Bogusiem to jest jak z tym dowcipem o peerelu: gdybśmy mieli mięso, to byśmy zalali Europę konserwami, ale nie mamy stali.
Skorża wycisnął z niego max bo ustawiał go na optymalnej pozycji i dawał regularnie grać. Niestety przyszedł mecz z Legią, borysiuk i pauza. Chociaż i tak jakichś symptomów poprawy techniki nie przejawiał przed kontuzją, to widać, że w tej chwili rozsypany jest chłopak mentalnie całkiem a technika jest już nie do nadrobienia.

Lubię myślących i dużo biegających piłkarzy, takim jest Boguski, ale wg mnie to przyjecie jak w ambasadzie go dyskwalifikuje na wyższym poziomie. Nawet w naszej lidze, w której coraz gęsciej na boisku i tempo coraz wyższe, powoli przestaje sobie dawać radę. Życzę mu jak najlepiej ale tak to wygląda.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując