Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23879
Stary 02.09.2013, 18:43
Można też tuszować krew na rękach towarzyszy jak twój idol z uszami albo targać się na własne cyce w dalekiej tajlandii i tytułować anną, jak as z talii na którą oddałeś swój cenny głos. Forumowy coming out, chociaż bez niespodzianek.

Bangkok daleko, to się musiała najbiedniejsza antysytemowa i nieupokorzona korytem trzoda wybulić na swoją firmową twarzyczkę : (

Pisane do towarzysza powyżej emj10 oczywiście.
Ostatnio edytowane przez Bóg Trybun (objawion) : 02.09.2013 o godz. 18:45.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce