Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
23877
02.09.2013, 18:15
Niestety ,żeby sie dostać do zamurowanego politycznego żłoba , trzeba być zadymiarzem lub skandalistą i jak Lepper rozsypywać zboże lub biegać z wibratorem jak Palikot , demokratycznie nie da się nic zdziałać.
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82