Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20648
Stary 02.09.2013, 15:13
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Długi czas broniłem Boguskiego.Przypominałem , że kiedyś był wiodącą postacią Wisły . Dopóki nie zdałem sobie sprawy , że było to ponad 4 lata temu.Od tamtej pory jest cieniem zawodnika ,którym był przed faulem Borysiuka.
Kilka lat temu wiodącą postacią był Cantoro to może jego powinniśmy do Wisły ponownie sprowadzić .W końcu kiedyś tam, gdzieś tam był kluczowym piłkarzem Wisły.
Wisła jest cieniem tamtej drużyny, głównie mentalnie, a żeby grać porządnie w piłkę to trzeba w siebie wierzyć. Dlatego zawodnicy tacy jak Boguski nie mają/mieli możliwości pokazania swoich zalet. Teraz mam nadzieje to się zmieni bo zaczynamy grać piłką i dyktować warunki na boisku. Ktoś potrafiący mądrze podać do przodu zacznie być potrzebny.

Co grał za Probierza Melikson? Też się nadaje do trzeciej ligi? Piłka nożna to gra zespołowa samemu to można w pasjansa. Jak nie ma drużyny to nawet najlepszy nic nie zdziała.

Mauro ma z 35 lat, a Rafał 29 i może jeszcze parę lat grać, pojmujesz różnicę?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując