No to w poniedzialek:
MaxKolonko o klice w polskich massmediach i bezsensownej polityce destabilizacji bliskiego wschodu, oraz powraca
program "Mlodziez kontra", gosciem Joachim Brudzinski.
1) Izraelska prowokacja z uzyciem sarinu w Syrii? Czerwony Obama rozegrany jak pionek po szachownicy? Bardzo prawdopodobne.
2) Joachim Brudzinski o prawdopodobnej interwencji w Syrii zapomina ze to nie Nato idzie na wojne z Syria tylko samotne USA. I pytanie: po co sie pchac w kolejna wojenke sprowokowana przez debilna polityke bliskowschodnia USA ktora moze sie przerodzic w powazny konflikt militarny? Wasalny stosunek PiSu do Waszyngtonu obojetnie czy w Bialym Domu Bush czy Obama.
I kamyczek do ogrodka tych co sie czuja bezpiecznie w naszym kraju 