R33 napisał(a):

Podziękowania dla kibiców to powinny być po każdym meczu a nie tylko tym ładnym. Nawet jak jest 10tys przy marnej grze to tym bardziej wypadało by to doceniać.
Juz nie podniecajmy się czymś co powinno być normą w relacjach klub-kibice.