Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 01.09.2013, 22:08
Wojtas napisał(a):Wyświetl post


Wychodzac z meczu z Amika juz myslalem kiedy bedzie nastepny a tego uczucia nie mialem od 3 lat.

.
Dawno nie miałem takiego uczucia, ale powróciło. Nasi mieli w oczach z Amica - zacytuję Beger .....ki w oczach.Alleluja i do przodu nie ma co gdybac zobaczymy co życie przyniesie
,
Odpowiedz cytując