Wojtas napisał(a):

Wychodzac z meczu z Amika juz myslalem kiedy bedzie nastepny a tego uczucia nie mialem od 3 lat.
.
|
Dawno nie miałem takiego uczucia, ale powróciło. Nasi mieli w oczach z Amica - zacytuję Beger .....ki w oczach.Alleluja i do przodu nie ma co gdybac zobaczymy co życie przyniesie