Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 01.09.2013, 21:16
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
To fakt, miałem podobnie - następny mecz już 13-go września.
Myślę, że u siebie będziemy groźni dla każdego natomiast z dyspozycją ze Szczecina to martwię się o derby na wyjeździe.
Na wyjazdach to pytę graliśmy odkąd pamiętam. Nawet jak mieliśmy drużyny mistrzowskie to było cholernie ciężko, najważniejsze to wygrywać u siebie, to podstawa. Aaaa no i nie przegrać derbów w kurniku
Odpowiedz cytując