dynek.pl napisał(a):

To fakt, miałem podobnie - następny mecz już 13-go września.
Myślę, że u siebie będziemy groźni dla każdego natomiast z dyspozycją ze Szczecina to martwię się o derby na wyjeździe.
|
Na wyjazdach to pytę graliśmy odkąd pamiętam. Nawet jak mieliśmy drużyny mistrzowskie to było cholernie ciężko, najważniejsze to wygrywać u siebie, to podstawa. Aaaa no i nie przegrać derbów w kurniku