|
Ja patrze na sytuacje w Wisle na zasadzie szklanki ktora do połowy jest pełna,a nie pusta.
Powiedzmy szczerze 2 miesiace temu pisalismy ze nie wiadomo czy bedziemy w grupie mistrzowskiej a dzis jestesmy na 4 miejscu i mamy 2 pkt straty do lidera tabeli......
Nalezy dzis cieszyc sie ze Smuda wzial i zrobil na razie dobrą robote,a druzynie 70% pewnosci dodal Pawel Brozek,ktorego przyjscie calokowicie odmienilo nasza gre.
Wychodzac z meczu z Amika juz myslalem kiedy bedzie nastepny a tego uczucia nie mialem od 3 lat.
Panowie jest dobrze,ale teraz praca,praca,praca.A przyszlosc namaluje sie w ciekawszych kolorach.
|