Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 01.09.2013, 20:21
Ja patrze na sytuacje w Wisle na zasadzie szklanki ktora do połowy jest pełna,a nie pusta.

Powiedzmy szczerze 2 miesiace temu pisalismy ze nie wiadomo czy bedziemy w grupie mistrzowskiej a dzis jestesmy na 4 miejscu i mamy 2 pkt straty do lidera tabeli......
Nalezy dzis cieszyc sie ze Smuda wzial i zrobil na razie dobrą robote,a druzynie 70% pewnosci dodal Pawel Brozek,ktorego przyjscie calokowicie odmienilo nasza gre.


Wychodzac z meczu z Amika juz myslalem kiedy bedzie nastepny a tego uczucia nie mialem od 3 lat.

Panowie jest dobrze,ale teraz praca,praca,praca.A przyszlosc namaluje sie w ciekawszych kolorach.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując