|
Walka o pierwszą ósemkę, a więc od miejsc 8 do 1.
I Ty się patrz na tabelę, a nie to co Bednarz powiedział kiedy klub był w rozsypce pod wpływem emocji. Na szczescie powoli wszystko wraca na swoje tory. A i pozostali nic wielkiego nie pokazuja a w tej kolejce wszyscy zagrali pod nas poza Lechem.
Choćby na 2 kolejki przed koncem Wisła zajmowała drugie miejsce to flamigista i tak napiszę że walczymy o utrzymanie.
On juz tak po prostu ma.. to straszna maruda, co jego wpis to placz, marudzenie, podcinanie sobie zyl.
Nienawidzę takich pesymistow, na dodatek zaklamujacych rzeczywistosc. Wisla jak na razie radzi sobie wrecz zajebiscie, a po zimie powinno byc duzo lepiej.
Cel zarządu taki więc takie miejsce mamy zajmować.. jak powie ze mamy utrzymać 12 miejsce to teraz mamy kilka spotkan przegrac zeby spasc z 4 na 12.. po prostu nikt sie nie napala na MP.. ale reszta zespolow przeciez nie prezentuje nie wiadomo czego i skladami nie odskakuja od Wisly.
Ostatnio edytowane przez c. : 01.09.2013 o godz. 19:09.
|