Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23968
Stary 01.09.2013, 17:17
Haha nieźle z tym plusem meczu, facebookowicze sobie jaja robią i taki jest sens tego całego plebiscytu Śląsk może przegrać 0:5 z Podbeskidziem, a i tak najlepszy mecz rozegra Wielki Dalibor
Odpowiedz cytując