Jesteśmy drużyną BEZ porażki. Tracimy mało goli.Gramy pressingiem.W ofensywie ( póki co), gramy kombinacyjną szybką pilkę na jeden /dwa kontakty. Jesteśmy w czubie tabeli. KTO przed sezonem w to wierzył

? Panowie.....sezon jest dlugi..ale malkontenctwo niektorych poraża! Jak dla mnie- niech taki poziom gry trwa jak najdlużej w tym składzie osobowym i stanie się to, o czym marzylem

...czyli pierwsza 8-ka po zakończeniu regularnego sezonu
