Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 01.09.2013, 17:05
Jesteśmy drużyną BEZ porażki. Tracimy mało goli.Gramy pressingiem.W ofensywie ( póki co), gramy kombinacyjną szybką pilkę na jeden /dwa kontakty. Jesteśmy w czubie tabeli. KTO przed sezonem w to wierzył? Panowie.....sezon jest dlugi..ale malkontenctwo niektorych poraża! Jak dla mnie- niech taki poziom gry trwa jak najdlużej w tym składzie osobowym i stanie się to, o czym marzylem...czyli pierwsza 8-ka po zakończeniu regularnego sezonu
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
Odpowiedz cytując