Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65806
Stary 01.09.2013, 15:50
leyzer87 napisał(a):Wyświetl post
Akurat Gordan był najlepszym zawodnikiem w obronie(o ile nie w całej naszej drużynie). Dziwi mnie to co napisałeś. Do momentu kartki(niesłusznej zresztą) grał pewnie i nie dawał się ogrywać. Potem musiał grać już delikatniej, ale w dalszym ciągu był skuteczny.
Drugi najlepszy na placu to Miśkiewicz.

A co do dyskusji o skrzydłach, pamiętajmy, że można na prawe wystawić Stolarskiego jeszcze. W przypadku podstawowego składu dla Burligi na obronie, dał bym młodemu szansę w pomocy, bo chłopak ma talent i jest młody, więc MUSI grać, żeby się rozwijać!
Jeszcze na bramce go sprawdz, bo młody więc musi grać.

Więcej mu da rywalizacja o miejsce w 11 z Burligą niżeli 30 meczów z urzędu w wyjściowym składzie.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując