Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#805
Stary 01.09.2013, 15:30
julo napisał(a):Wyświetl post
W oczekiwaniu na nowe odcinki Breaking Bad, Walking Dead i Homeland , wypatrzyłem jakiś serial o nazwie - Dochodzenie/ The Killing.
Oglądał ktoś ?

echhh... za szybko sie pochwaliłem, nie widze 1 sezonu, to co znalazłem to 3 sezon
The Killing? Miażdży jajca

Serial ma trzy sezony, z czego pierwsze dwa to jedna sprawa do rozwiązania a trzeci jest nową historią, która zamyka się w ostatnim odcinku. Można w sumie obejrzeć na upartego najpierw trzeci sezon, bo ani raz nie zdradzono głównego wątku z pierwszych dwóch sezonów, ale są smaczki których jednak widz nie zrozumie jak nie obejrzy dwóch pierwszych serii.

Polecam z czystym sumieniem
Odpowiedz cytując