julo napisał(a):

W oczekiwaniu na nowe odcinki Breaking Bad, Walking Dead i Homeland , wypatrzyłem jakiś serial o nazwie - Dochodzenie/ The Killing.
Oglądał ktoś ?
echhh... za szybko sie pochwaliłem, nie widze 1 sezonu, to co znalazłem to 3 sezon
|
The Killing? Miażdży jajca
Serial ma trzy sezony, z czego pierwsze dwa to jedna sprawa do rozwiązania a trzeci jest nową historią, która zamyka się w ostatnim odcinku. Można w sumie obejrzeć na upartego najpierw trzeci sezon, bo ani raz nie zdradzono głównego wątku z pierwszych dwóch sezonów, ale są smaczki których jednak widz nie zrozumie jak nie obejrzy dwóch pierwszych serii.
Polecam z czystym sumieniem
