|
Za dużo niedokładności wczoraj przez co Pogoń wysoko ustawiła pressing, śmiem twierdzić że głupie zmiany odnośnie meczu z Lechem dały taki a nie inny wynik, który mimo wszystko należy wziąść z pocałowaniem ręki lecz szansa na 3 pkt była olbrzymia. Pogoń panowała w środku ale nasza dwójka na środku obrony dawała spokojnie radę. Chrapek ustawiany w przodzie bądź skrzydle to wielki błąd, on nie ma szybkości, podobnie Nalepa który ledwo się obracał, źle ustawiał, dał się ogrywać, lepiej wyglądał Ostoja. Po tych paru kolejkach można przyznać że mamy krótką ławeczke i jedynie 11-12 zawodników na Ekstraklase plus paru młodych rozwijających się.
|