Wyświetl pojedynczy post
leyzer87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65805
Stary 01.09.2013, 10:29
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
Burliga i Bunoza - byli ogrywani jak dzieci, liczę że w następnym meczu na bokach zagrają Stolarski i Fryc albo Stolarski i Guerrier
Głowacki - najgorszy mecz w sezonie
Nalepa - widać że się NIE nadaje na defensywnego pomocnika, jest za wolny i nie potrafi walczyć
Boguski - tu już brak słów
Garguła - zagubiony, nie miał pomysłu na żadne rozegranie

Teraz widać jak bardzo potrzebne były nam transfery ofensywnego pomocnika oraz drugiego dobrego napastnika.
Akurat Gordan był najlepszym zawodnikiem w obronie(o ile nie w całej naszej drużynie). Dziwi mnie to co napisałeś. Do momentu kartki(niesłusznej zresztą) grał pewnie i nie dawał się ogrywać. Potem musiał grać już delikatniej, ale w dalszym ciągu był skuteczny.
Drugi najlepszy na placu to Miśkiewicz.

A co do dyskusji o skrzydłach, pamiętajmy, że można na prawe wystawić Stolarskiego jeszcze. W przypadku podstawowego składu dla Burligi na obronie, dał bym młodemu szansę w pomocy, bo chłopak ma talent i jest młody, więc MUSI grać, żeby się rozwijać!
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując