Grantar napisał(a):

|
P.S. Do szewskiej pasji doprowadzał mnie komentarz w NC+ jednego z facetów; w każdym zdaniu opiewał piękną grę Pogoniii w 2 połowie w której Pogoń była słabsza .............
|
Jagoda. Wojciech Jagoda - największy d...l wsrod komentatorów.