Wyświetl pojedynczy post
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 01.09.2013, 08:13
Wyniki dobry, ale mecz słabiutki z naszej strony. Punkt uratowali nam Miśkiewicz i środkowi obrońcy. Pomysł Smudy z ustawieniem środka obrony to strzał dziesiątkę.
Niestety w tym meczu Smuda generalnie nie trafił ze składem: Boguski zagrał słabo, a Ostaja dużo lepiej radził sobie na środku niż Nalepa. No i powrót do blokady ze zmianami -- zmiana Sarkiego w końcówce meczu to typowe działanie na alibi.
W meczu z Piastem zobaczymy, czy to spotkanie z Lechem, czy raczej z Pogonią to było odstępstwo od normy...
Odpowiedz cytując