Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 01.09.2013, 06:38
Naturalnie że bardzo się cieszę z tego punktu, ale nadal martwi mnie jedna rzecz. Jesteśmy sakramencko nieskuteczni w ofensywie. Jedną z głównych przyczyn takiego stanu rzeczy jest nie kto inny jak Patryk Małecki. Mały marnuje całą masę piłek z przodu, i nie jest to tylko kwestia meczu z Pogonią (jedno genialne zagranie do Brożka). Tak jest w każdym meczu. Każda bezsensownie stracona piłka z przodu oznacza konstruowanie akcji na nowo. Sory Mały, ale określenie jeździec bez głowy pasuje tutaj jak ulał. Te piłki bite na oślep to jest jakaś zmora. Nie da się na to patrzeć. Liczę że któryś z trenerów w końcu to dostrzeże i zajmie się korygowaniem tego, bo uważam że szkoda byłoby pozbyć się takiego piłkarza. Boguski jest tak niewidoczny że żadna praktycznie piłka nie szła na jego skrzydło - to kolejna przyczyna niemocy. Jak dołożymy do tego jeszcze brak 100% formy strzeleckiej u Brozia (ta piłka od Małego wczoraj to była setka) - mamy pełny obraz. Tradycyjnie mamy najmniej strzelonych bramek z górnej części tabeli. Naturalnie jest to kamyczek do ogródka Pana Zdzisława Kapki. Przed sezonem wiadomo było na jaką pozycję zawodników najbardziej nam potrzeba. A kto został kupiony? I nie jest to kwestia tego że jakiś Brazylijczyk nie wypalił - to się zdarza. Jest to kwestia tego że nie było dla niego żadnej alternatywy. Nie wiem jaka jest przyczyna takiego stanu rzeczy. Być może - strzelam - Maciek zamiast zajmować się modą, powinien spędzić trochę więcej czasu na różnych boiskach w poszukiwaniu napadziora. To samo tyczy się całej reszty, bo jak wyglądało to okno to każdy widział.
Odpowiedz cytując