Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 31.08.2013, 23:46
bartek_strz napisał(a):Wyświetl post
Może nie w temacie, ale oglądam sobie galerię meczową ze strony oficjalnej... Ani jednego zdjęcia kibiców Wisły, a miejscowych kilka...
dziwna sprawa bo oglądałem galerie chwile po meczu i było zdjęcie dokładnie naszego sektora,a teraz faktycznie nie ma,cholera wie dlaczego usunęli
Odpowiedz cytując