bartek_strz napisał(a):

|
Może nie w temacie, ale oglądam sobie galerię meczową ze strony oficjalnej... Ani jednego zdjęcia kibiców Wisły, a miejscowych kilka...
|
dziwna sprawa bo oglądałem galerie chwile po meczu i było zdjęcie dokładnie naszego sektora,a teraz faktycznie nie ma,cholera wie dlaczego usunęli