hubert.fan napisał(a):

Ale od tak doświadczonego piłkarza jakim jest nasz kapitan można by wymagać trochę więcej niż od takiego Burligi czy Nalepy ...
Fakt, że z tyłu na zero, ale mało brakowało a tego zera przez błąd Głowackiego by nie było a o wyprowadzaniu piłki nie wspominając ...
|
Wrecz przeciwnie.
Arek nic udowadniac nam nie musi, kazdy wie na co go stac wiec slabszy mecz poprostu jest tym slabszym. Natomiast w/w maja cos do udowodnienia i to wlasnie od nich powinnismy wymagac wiecej. Poprzeczka ma byc wysoko i kazdy blad trzeba jebac niemilosiernie.
Jesli nie moga byc lepsi od np. Glowy to niech chociaz mu dorownuja. Tego trzeba wymagac.