Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 31.08.2013, 23:38
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Ale od tak doświadczonego piłkarza jakim jest nasz kapitan można by wymagać trochę więcej niż od takiego Burligi czy Nalepy ...

Fakt, że z tyłu na zero, ale mało brakowało a tego zera przez błąd Głowackiego by nie było a o wyprowadzaniu piłki nie wspominając ...
Wrecz przeciwnie.

Arek nic udowadniac nam nie musi, kazdy wie na co go stac wiec slabszy mecz poprostu jest tym slabszym. Natomiast w/w maja cos do udowodnienia i to wlasnie od nich powinnismy wymagac wiecej. Poprzeczka ma byc wysoko i kazdy blad trzeba jebac niemilosiernie.
Jesli nie moga byc lepsi od np. Glowy to niech chociaz mu dorownuja. Tego trzeba wymagac.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując