Temat
:
[6 kolejka] Pogoń Szczecin - WISŁA Kraków, 31 sierpnia godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt
Offline
#
62
31.08.2013, 18:04
krasny
napisał(a):
Pogoń dzisiaj taka dobra czy nam nie idzie? Słabo to wygląda do przerwy.
Nie ma Sarkiego to nie ma kto zrobić różnicy w ofensywie.
...And Justice For All
Karamazow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karamazow
Znajdź inne posty napisane przez Karamazow