Karamazow napisał(a):

No to w takim układzie masz zaje,bisty problem z przekazywaniem myśli.
O Kaperczaku napiszę tylko tyle, że to gość który jako trener przez 14 lat trenował profesjonalne kluby we Francji i nawet zdobył w nich krajowy puchar. Nie sprawdzałem, ale nie kojarzę polskiego trenera, który w takim poważnym piłkarskim kraju się przez tyle lat utrzymał, ale najlepiej pier,dolić głupoty.
|
O Kasperczaku możesz właśnie napisac tylko tyle bo to w zasadzie wszystko co jako trener osiągnął . Ale nie jest moim zamiarem umniejszanie osiagnięć Kasperczaka czy tez krytykowanie jego warsztatu . Bez dwóch zdań jest dobrym trenerem i ja jako kibic Wisły miałem wiele radości za jego kadencji co nie zasłania mi realnej oceny tego że druzyne jednak dostał w swietmy składzie personalnym .Kto wie jakby to wyglądało gdyby sam musiał ją budowac . Może równie dobrze a może nie .
A co do pierd,olenia głupot ....to coż... nie mam wpływu na to jak bardzo jest ktoś ograniczony i nie jestem w stanie zmienic faktu , że ktoś pewnych rzeczy nie jest w stanie zrozumieć .