Wyświetl pojedynczy post
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 30.08.2013, 18:24
Nie zapominajmy jaki Wisła miała cel na ten sezon- utrzymanie, czyli awans do pierwszej ósemki, więc spokojnie, lepiej żebyśmy zdobyli jeden punkt, niż jak przegrają, wtedy zacznie się nagonka. Jaki Burliga słaby, trener chu*owy, nie ma ławki rezerwowych itd.

Cel na jesień, spokojnie robić swoje, a co wyjdzie to zobaczymy.
Odpowiedz cytując