|
Nie zapominajmy jaki Wisła miała cel na ten sezon- utrzymanie, czyli awans do pierwszej ósemki, więc spokojnie, lepiej żebyśmy zdobyli jeden punkt, niż jak przegrają, wtedy zacznie się nagonka. Jaki Burliga słaby, trener chu*owy, nie ma ławki rezerwowych itd.
Cel na jesień, spokojnie robić swoje, a co wyjdzie to zobaczymy.
|