|
No to Legia pograła. Z Lazio dwa razy w pory, z Trabzonem to samo. Jedynie z tym śmiesznym klubikiem z Cypru mogą ugrać jakąś wygraną. Nie ma co ukrywać, że nie mieli szczęścia w losowaniu. Niech nie liczą, że Lazio ich zlekceważy, bo w ostatnich dwóch sezonach to Lazio z palcem w dupie wychodziło z nieco trudniejszych grup. Trabzon też słabo zaczął, ale do czasu meczów z Legią dojdzie do optymalnej formy. Na temat Apollonu się nie wypowiadam, bo nie znam klubu. Nie mniej jednak szanse L na awans są nikłe.
|