Wyświetl pojedynczy post
Alex_Morgan
Junior Member
 
 
Od: 07.2012
Skąd: California

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7522
Stary 30.08.2013, 17:03
No to Legia pograła. Z Lazio dwa razy w pory, z Trabzonem to samo. Jedynie z tym śmiesznym klubikiem z Cypru mogą ugrać jakąś wygraną. Nie ma co ukrywać, że nie mieli szczęścia w losowaniu. Niech nie liczą, że Lazio ich zlekceważy, bo w ostatnich dwóch sezonach to Lazio z palcem w dupie wychodziło z nieco trudniejszych grup. Trabzon też słabo zaczął, ale do czasu meczów z Legią dojdzie do optymalnej formy. Na temat Apollonu się nie wypowiadam, bo nie znam klubu. Nie mniej jednak szanse L na awans są nikłe.
Odpowiedz cytując