Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7520
Stary 30.08.2013, 16:46
Na pewno beda mieli bardzo ciezka przeprawe z kazda ekipa bo Apollon wcale taki słaby nie jest a dodatkowo wcale nie jest gorszy od APOEL-u. Szkoda, ze Slask nie został szczesliwym przegranym tak to juz jest, ze polskie kluby to nigdy szczescia nie maja.
Odpowiedz cytując