|
Na pewno beda mieli bardzo ciezka przeprawe z kazda ekipa bo Apollon wcale taki słaby nie jest a dodatkowo wcale nie jest gorszy od APOEL-u. Szkoda, ze Slask nie został szczesliwym przegranym tak to juz jest, ze polskie kluby to nigdy szczescia nie maja.
|