|
Szewczyk wypożyczony do Brzeska. Mam ambiwalentne uczucia - z jednej strony jest szansa, że ogrywając się w niższej lidze wróci jako lepszy zawodnik (podobnie do Chrapka), z drugiej przy obecnej wąskiej kadrze Białej Gwiazdy mógłby dostawać szanse na grę. W dodatku pod okiem Smudy, który bardzo przykłada się do treningów z poszczególnymi zawodnikami również mógłby poprawić swój poziom. Niewątpliwie jednak jest to kolejny ofensywny zawodnik, którego w tej rundzie w barwach Wisły na boisku nie zobaczymy.
Wygląda więc na to, iż grać na skrzydłach będą Małecki, Sarki, Donald i Fryc. Boguski jako zmiennik dla Garguły/Brożka. Chrapek i Stjepanović konkurencje mają w postaci Urygi (jak wróci do zdrowia) i Nalepy.
Zostają ci z pierwszej drużyny których Franz nieco odstrzelił - Burdenski, Kościelniak, Kuczak i Kamiński. Raczej nie mają szans na grę poza absencją podstawowych zawodników Wisły ze względu na kontuzje/kartki.
Brak ławki rezerwowych przerażający - modlitwy do wszelakich bożków o zdrowie Wiślaków czas zacząć.
|