Już oficjalnie,
Michał Szewczyk wypożyczony do Okocimskiego. Najwcześniej do Wisły wróci po rundzie jesiennej.
źródło:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...k_wypozyczony/
Według mnie, dobry ruch. Niech nabiera doświadczenia, bo na razie nie ma szans na grę w pierwszej drużynie.