Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65794
Stary 30.08.2013, 15:42
Już oficjalnie, Michał Szewczyk wypożyczony do Okocimskiego. Najwcześniej do Wisły wróci po rundzie jesiennej.

źródło: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...k_wypozyczony/

Według mnie, dobry ruch. Niech nabiera doświadczenia, bo na razie nie ma szans na grę w pierwszej drużynie.
Odpowiedz cytując