murray napisał(a):

|
Jakbyś zobaczył mecz z Lechem, to byś się zorientował, jakiego to ustawienie jest "dobre"
|
a jakie złe słowo możesz powiedzieć o pierwszej połowie w jego wykonaniu . Ja zaliczyłem bodaj jedną stratę , gdzie i tak został wrzucony na ' konia' przez kolegę z drużyny .
W drugiej połowie zanotował dwa faule w niebezpiecznej odległości i to rzutowało najbardziej na jego negatywną ( przez wielu ) ocenę . Tak spisywał się co najmniej dobrze.
Jak to już kiedyś napisałem . Ostoja jest dobrym piłkarzem , ale też tylko dobrym i na teraz nam wystarczy . W zimie trzeba sprowadzić klasowego DP , albo wychować sobie Urygę lub Nalepę , gdyż warunki ku temu mają .