Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
fidello
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: kiedyś Olkusz...
Offline
#
7510
30.08.2013, 12:49
Legia z Lazio, Trabzonem i Apollonem, no ciekawy jestem
"Przed losowaniem półfinału PP powiedział pan, że zagracie z Ruchem, i rzeczywiście tak się stało...
- Tak już w życiu bywa. Losowanie było sprawiedliwe. Uczestniczyła w nim pogodynka i ciągnęła losy bardzo dobrze"
Michał Probierz
fidello
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fidello
Znajdź inne posty napisane przez fidello