Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
stan
Junior Member
Od: 08.2013
Offline
#
65788
30.08.2013, 12:19
Też uważam że lepszym pomysłem jest stawianie na młodych polaków niż przepłacanych obcokrajowców szczegolnie brazylijczyków którzy pograj 1 sezon lub mniej i odchodza skad wrocili, a w ostatnich sezonach takich przykładow jest naprawdw duzo.
stan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do stan
Znajdź inne posty napisane przez stan