|
W meczy Wisły z Lechem ten drugi zespół nie zaprezentował sie akurat dobrze , ale i Wisła nie ustrzegła sie błedow i nie przesadzał bym z ta "świetnościa" bo niektore straty wisły bły naprawde glpie ale ogólnnie mecz na plus w ich wykonaniu. 11-3=8 a nie 6 i nie da sie ukryc ze skrzydłowi nie pokazali sie z najlepszej strony w tym meczu. A Ostoja i tak jest gorsz od obecnego(starego) Sobolewskiego ktory dobrze radzi sobie w górniku i na pewno w Wisle nie był by tym najgorszym, nie wiem moze ostoja potrzebuje troche wiecej czasu by sie zaaklimatyzować ale jesli dalej tak bedzie grał to Smuda posadzi go na ławie pewnie.
I tak nie moge doczekac sie kolejnego spotkania Wisły . Mam nadzieje że w Szczecinie Wisła zagra jeszcze lepsze spotkanie niz z Lechem
|